Tvarus miestų vystymasis reikalauja derinti ekologinį mastymą ir besiplėtojančias didžiųjų duomenų analitikos, dirbtinio intelekto ir debesų kompiuterijos technologijas.

Jerry Yudelson, "The Godfather of Green" -- Wired Magazine

Jau trečią kartą rengiama tarptautinė konferencija „Žalieji pastatai – Vilnius, 2017“ yra didžiausias tvaraus nekilnojamojo turto vystymui skirtas renginys Baltijos šalyse. Šių metų konferencijos tema – „Žalieji miestai žmonėms“. Pasaulinio garso pranešėjai, urbanistai, architektai, nekilnojamojo turto vystymo, technologijų ekspertai bei rinkos lyderiai iš Lietuvos ir užsienio šalių konferencijoje dalinsis patirtimi, gerąja praktika bei apžvelgs tendencijas, formuojančias NT sektoriaus raidą visame pasaulyje.

Šiemet pagrindiniu konferencijos pranešėju pakviestas Jerry Yudelson, kuris yra vienas garsiausių tvarios plėtros ekspertų pasaulyje, dar vadinamas „žaliųjų pastatų“ krikštatėviu. Konferencijoje taip pat patirtimi apie integruotos pastato analizės poveikį eksploatavimo kaštams dalinsis „Integrated Environmental Solutions“ atstovas Niall Gibson. Kopenhagos ir Malmės miestų architektai Peter Andreas Sattrup ir Džiugas Lukoševičius pristatys gerąsias tvaraus urbanistinio planavimo praktikas ir šių, bene žaliausių pasaulyje, miestų ateities vizijas.

Kokių permainų atneš atnaujinamas Vilniaus miesto bendrasis planas? Kokie žalieji pastatai ir kvartalai jau gali būti laikomi sektinais pavyzdžiais Lietuvoje? Kaip paskatinti vystytojų, visuomenės ir valdžios dialogą kuriant tvarią aplinką? Kas tapo pirmą kartą surengto konkurso „Žalieji pastatai Lietuvoje“ nugalėtojais? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus išgirsite šių metų konferencijoje.

Didžiausias Baltijos šalyse tvaraus nekilnojamojo turto vystymo forumas „Žalieji pastatai – Vilnius, 2017“ vyks š. m. lapkričio 16 d., CROWNE PLAZA VILNIUS viešbutyje (M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius).

      Organizatorius                 Generalinis rėmėjas

LZPT printLG

Lietuvos žaliųjų pastatų taryba skatina tvarios aplinkos kūrimą, pristato visuomenei žaliųjų pastatų privalumus ir inovacijas projektuojant, statant ir eksploatuojant žaliuosius pastatus Lietuvoje.

Žiūrėti konferencijos pagrindinio pranešėjo Jerry Yudelson kvietimą.

 

Copyright © 2017. LŽPT | Svetainės sprendimas: KP

Apie konferenciją teirautis:   info@lzpt.lt