Jerry Yudelson

JERRY YUDELSON,

knygų autorius, pranešėjas, tvarumo konsultantas

JAV

JERRY YUDELSON –  pasaulyje plačiai pripažintas vienas pagrindinių žaliųjų pastatų ekspertų. Jis yra keturiolikos knygų žaliųjų pastatų, darnaus vystymosi, vandens apsaugos, žaliųjų namų ir žaliosios rinkodaros klausimais autorius, profesionalus inžinierius ir akredituotas LEED specialistas, kuriam suteiktas LEED bendradarbio (Fellow) garbės vardas. Pagrindinio pranešėjo vaidmuo J. Yudelson teko beveik 100 JAV ir aštuoniolikoje kitų valstybių vykusiose konferencijose, kuriose nagrinėti žaliųjų pastatų klausimai. 2014 ir 2015 metais jis ėjo JAV ne pelno organizacijos „Green Building Initiative“ prezidento pareigas. Be to, jis buvo JAV Žaliųjų pastatų tarybos (USGBC) nariu, o 2004–2009 m. pirmininkavo didžiausio Amerikos žaliųjų pastatų renginio „Greenbuild“ valdymo komitetui. J. Yudelson parengė beveik šimtą prekybos ir specializuotuose žurnaluose paskelbtų straipsnių, dirbo vėjo, kogeneracinės ir saulės energijos projektų vystymo srityje. Kaip valdymo ir rinkodaros konsultantas teikė paslaugas 200 bendrovių – tiek stambiausioms į „Fortune 500“ sąrašą įtrauktoms įmonėms, tiek mažiems produktų gamintojams. Jam suteikti Harvardo universiteto ir Kalifornijos technologijos instituto (Caltech) inžinerijos mokslų laipsniai bei Oregono universiteto verslo administravimo magistro (su pagyrimu) laipsnis.

M. Kulbokas_nespalvota

MINDAUGAS KULBOKAS

Tyrimų ir analizės vadovas Baltijos regione, Newsec

Lietuva

MINDAUGAS KULBOKAS yra Newsec Tyrimų ir analitikos grupės vadovas, atsakingas už Baltijos regiono nekilnojamojo turto rinkos vertinimus. Per daugiau nei dešimt darbo komercinio nekilnojamojo sektoriaus srityje metų jo vadovaujama komanda įvairuose nekilnojamojo turto rinkos segmentuose įgyvendino apytiksliai 150 konsultacinių projektų. Mindaugas turi didelės tarptautinės patirties rengiant koncepcijų planus, strateginius turto planus, infrastruktūros planus, rengdamas maksimalaus ir geriausio panaudojamumo analizes, galimybių studijas, ekonomines–finansines analizes ir koordinuojant projektus. M. Kulbokas –profesinės nekilnojamojo turto organizacijos ULI (Miestų žemės instituto) asocijuotasis narys.

SONY DSC

DR. JAEYOON KOH

vyresnysis inžinierius, LG Electronics

JAV

DR. JAEYOONKOH, „LG Electronics“ vyresnysis inžinierius,  kompanijoje „LG Electronics U.S.A.“ pradėjo dirbti 2011 metais ir šiuo metu vadovauja architektūrinio energijos modeliavimo komandai. Jis yra dirbęs MTP projektuose, susijusiuose su oru aušinamomis, vandeninėmis ir geoterminėmis VRF sistemomis, mikrokogeneracija ir šiluminėmis saugojimo sistemomis. Per dvidešimt penkerius darbo Kolorado universiteto Tvarios inžinerijos grupėje bei „LG Electronics“ mokslinių tyrimų komandoje Korėjoje metus jis vykdė pastatų energijos modeliavimą, perdavimo eksploatuoti projektus, rengė skaičiuojamąsias skysčių dinamikos analizes. Šiuo metu jis yra ASHRAE TC 8.7 VRF komiteto ir SPC 205 VRF pakomitečio narys.

Karjera:

  • Vyresnysis taikmenų inžinierius, „LG ElectronicsS.A, Inc“: nuo 2011 m. iki šiol.
  • Vyresnysis projektų inžinierius, „Sustainable Engineering Group“, Madison, Viskonsino valstija, JAV: 2009 – 2011 m.
  • Tyrėjas, Kolorado universitetas, Boulder, Kolorado valstija, JAV: 2006-2009 m.
  • Vyresnysis tyrimų inžinierius, „LG Electronics“, Korėja: 2002– 2006 m.
Niall - bw

NIALL GIBSON

„Integrated Environmental Solutions“ verslo plėtros vadovas

Jungtinė Karalystė

NIALL GIBSON yra Integrated Environmental Solutions Ltd“ (IES) verslo plėtros vadovas, besispecializuojantis pažangiesiems pastatams ir miestams skirtos pastatų efektyvumo analizės srityje. Prieš pradėdamas dirbti IES 2011 metais, Niall dirbo daugelyje pirmaujančių Jungtinės Karalystės inžinerijos ir architektūros įmonių, kaip antai NORR, Integral, BRE, taip pat bendradarbiavo su architektais, inžinieriais ir rangovais. N. Gibson glaudžiai bendradarbiauja su įvairiais Jungtinės Karalystės ir Europos Sąjungos idėjų lyderiais, vietos savivaldos ir nacionalinėmis valdžios institucijomis, žaliųjų pastatų tarybomis ir darbo grupėmis. Niall itin domisi BIM analize (BIM L3) ir viso gyvavimo ciklo vertinimu (produkto valdymo priemonė POVEIKIUI nustatyti: gyvavimo ciklo vertinimo ir gyvavimo ciklo sąnaudų nustatymo priemonė, kartu su BRE parengta Jungtinės Karalystės finansuotame projekte).

ann-kristin-belkert-1200-bw

ANN-KRISTIN BELKERT

Citylab projekto vadovė, Švedijos žaliųjų pastatų taryba

Švedija

ANN-KRISTIN BELKERT yra Švedijos žaliųjų pastatų tarybos Citylab direktorė. Drauge su Švedijos viešojo ir privataus sektoriaus partneriais ir mokslininkais ji inicijavo ir sukūrė Citylab. Su visuose pasaulio žemynuose veikiančiomis Žaliųjų pastatų tarybomis Ann-Kristin dalyvauja Pasaulio žaliųjų pastatų tarybos tinklo tvariųjų miestų iniciatyvose. Ji skaitė pranešimus daugelyje nacionalinių ir tarptautinių konferencijų. Ji yra dirbusi WSP Sweden tvariųjų miestų direktore, pagal pareigas buvo atsakinga už WSP ateities miestų veiklą visame pasaulyje. Ji yra dirbusi Upsalos miesto savivaldybėje, studijavo Upsalos Universitete. Daugelį metų vadovaudama mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros projektams, Ann-Kristin sukaupė bendradarbiavimo su valstybinėmis agentūromis, miestų tarybomis, nekilnojamojo turto vystytojais ir savininkais, architektais, universitetais ir kitais partneriais patirtį.

Peter-Andreas-Sattrup-profil-billede-square

Dr. PETER ANDREAS SATTRUP

Architektas, Danijos architektūros įmonių asociacijos vyresnysis patarėjas tvarumo klausimais

Danija

PETER ANDREAS SATTRUP – architektas, Danijos architektūros įmonių asociacijos tvaraus vystymosi vyresnysis patarėjas, Danijos žaliųjų pastatų tarybos valdybos narys. Savo veikloje remia tvarųjį vystymąsi statybinių konstrukcijų aplinkoje konsultuodamas politikos formavimo, komunikacijos, kompetencijų ugdymo ir architektūros verslo modelių inovacijų klausimais, remdamasis ankstesne architekto darbo Danijoje ir Didžiojoje Britanijoje, taip pat Danijos Technikos Universiteto dizaino metodų docento patirtimi. Jis yra tvirtai pasiryžęs siekti novatoriškų sprendimų dizaino srityje bei uoliai fiksuoja dokumentuose architektūros dizaino kuriamą vertę klientams, naudotojams ir visuomenei.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DŽIUGAS LUKOŠEVIČIUS

Malmės miesto planavimo biuro architektas

Švedija

DŽIUGAS LUKOŠEVIČIUSarchitektas, miesto erdvių dizaineris, šiuo metu dirbantis Malmės (Švedija) miesto planavimo biure, taip pat vykdo privačius projektus. Džiugas dirba su įvairiomis Malmės miesto bendruomenėmis ir interesų grupėmis, stengiasi suderinti viešąjį ir privatųjį interesus miesto struktūroje. Tikru iššūkiu tampa pastangos rasti atsakymą į klausimą, kaip politika ir faktinis dizainas formuoja socialinį kontekstą, tačiau šios paieškos tuo pačiu padeda tirti demokratiją, dalyvavimą ir tvarųjį vystymąsi. 2010 m. Džiugas apsigynė architektūros ir tvaraus miesto dizaino magistro laipsnį Lundo Universitete, Švedija. Jam yra tekę dirbti įvairiuose kultūriniuose kontekstuose, sprendžiant įvairialypes problemas – nuo ankstyvųjų dizaino etapų iki detaliųjų ir techninių planų; jam jau yra tekę padirbėti architektu ir miesto dizaineriu Lietuvoje, Ispanijoje ir Švedijoje, taip pat keliuose bendruose projektuose Europoje, Kinijoje bei Lotynų Amerikoje.

Mindaugas Pakalnis

MINDAUGAS PAKALNIS

Vilniaus m. savivaldybės vyr. architektas

Lietuva

MINDAUGAS PAKALNIS, Vilniaus Miesto plėtros departamento direktorius ir vyriausias miesto architektas. Mindaugas turi penkiolikos metų darbo patirtį Vilniaus savivaldybės bendrovėje „Vilniaus planas“. Čia jis dirbo vyriausiuoju architektu, projekto vadovu, vėliau vadovavo ir pačiai įmonei.  Mindaugas Vilniaus Gedimino technikos universitete yra įgijęs architekto – urbanisto magistro laipsnį. 19 metų  šiame universitete dirbo docentu ir vadovavo studentų kursiniams darbams urbanistiniuose projektuose. Jis taip pat dirbo UAB „Sweco Lietuva”.

IMG_6303-bw

NATALIJA MONKEVIČIENĖ

M.M.M. Projektai direktorė

Lietuva

NATALIJA MONKEVIČIENĖ nuo 2013 metų vadovauja „M.M.M. Projektai” – Centrinėje ir Rytų Europoje veikiančiai nekilnojamojo turto plėtros ir valdymo bendrovei, kuri rinkai siūlo projektus, įgyvendinamus pagal aukščiausius tvarumo, kokybės ir komforto standartus.

Pagal BREEAM New Construction reikalavimus „M.M.M. Projektai” šiuo metu plėtoja daugiau nei 82 500 kv. m. ploto statinius.

jurij novickij

JURIJ NOVICKIJ

Evolis direktorius

Lietuva

JURIJ NOVICKIJ yra technologijos mokslų daktaras, Vilniaus Gedimino technikos universiteto profesorius bei įmonės EVOLIS direktorius, kuri sėkmingai dirba nekilnojamojo turto rinkoje nuo 1998. Pagrindinė įmonės specializacija yra aplinką tausojančios ir energetiškai efektyvios technologijos  bei žaliųjų, tvarios architektūros projektų vystymas. Šiuolaikiškas įmonės požiūris bei aukštos kvalifikacijos inžinierių ir mokslininkų komanda leidžia pasiūlyti aukštos kokybės moksliškai ir ekonomiškai grįstus inžinerinius sprendimus.

MARTYNAS BABILAS

„Newsec“ Biurų paslaugų grupės vadovas Baltijos regione

Lietuva

MARTYNAS BABILAS, šios konferencijos moderatorius, yra „Newsec“ Biurų paslaugų grupės vadovas Baltijos regione, atsakingas už biurų nuomininkų konsultavimą bei darbą su biurų plėtojimo projektais Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Kompanijoje M. Babilas dirba nuo 2010 metų, Baltijos šalių nekilnojamojo turto industrijoje aktyviai dalyvauja nuo 2006-ųjų metų.

M. Babilo profesinė praktika apima projektus su tarptautiniais ir vietiniais nuomininkais kuriant biuro nuomos strategiją ir įgyvendinant sandorių taktiką įvairiuose kompanijos plėtojimo etapuose. Sukaupta patirtis leidžia aiškiai suprasti biuro ploto vartotojų motyvus bei kriterijus renkantis pastatus tarp kurių jau egzistuoja ir tvarios plėtros elementas.

„Newsec“ – lyderiaujanti nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė Šiaurės Europoje ir Baltijos šalyse. Ji įkurta 1994 metais Švedijoje. Įmonės paslaugų spektrą apima visos komercinio nekilnojamojo turto paslaugų sritys. Kompanijoje dirba virš 550 darbuotojų dvidešimtyje biurų skirtinguose Šiaurės Europos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos šalių miestuose. „Newsec“ finansines ir nekilnojamojo turto operacijas patiki stambiausios kompanijos, investiciniai fondai, privatūs investuotojai.

Copyright © 2017. LŽPT | Svetainės sprendimas: KP

Apie konferenciją teirautis: info@lzpt.lt