Version 2

MARTIN BROWN

 „Tvarumo provokatorius“, verslo konsultantas, autorius

Jungtinė Karalystė

MARTIN BROWN  yra inovatyvaus ir strateginio tvarumo ir verslo tobulinimo konsultantas „Fairsnape“. Aistringas  tvarumo inovacijų rėmėjas, konsultuojantis įvairias pastatų tvarumo srityje veikiančias organizacijas D. Britanijoje, ES ir visame pasaulyje. Jis yra pripažintas lektorius, rašytojas ir konsultantas. „FuturREstorative“, „Dirbant naujajm tvarumui“ yra naujausios Martino knygos, išleistos „RIBA Publishing“.
Jis yra „UK Living Building Challenge“ ambasadorius, „Living Futures Institute Europe“ strateginis patarėjas ir Europos Sąjungos „RESTORE“ (REthinking Sustainability TOwards a Regenerative Economy) programos viceprezidentas, skatinantis realius pokyčius tvarumo principų kūrime ir taikyme.

Pramonės įtakotojas, patyręs tinklaraštininkas, jis komentuoja ir išsamiai nagrinėja aplinkosaugos bei tvarumo problemas, bendradarbiauja su daugeliu žiniasklaidos priemonių ir yra nuolatinis pranešėjas konferencijose. Martinas buvo pripažintas Living Hero Tarptautiniame gyvenimo ateities institute (International Living Futures Institute).

Prieš steigiant „Fairsnape“ konsultacijas, jis buvo projektų vadybininkas ir verslo tobulinimo vadovas Jungtinėje Karalystėje ir tarptautinėse nekilnojamo turto valdymo įmonėse. Martinas puoselėja įvairias pramonės bendradarbiavimo iniciatyvas ir  yra „ConstructCO2“  įrankio kūrėjas, taip pat buvęs Benchmarking instituto valdybos pirmininkas ir bendradarbis.

emanuele naboni

EMANUELE NABONI

Pranešėjas

Danija

EMANUELE NABONI  PILDOMA

Professional Photography

DAVID HUBKA

LEED AP BD+C, ID+C, O+M, WELL AP, lektorius, programų kūrėjas

JAV

DAVID HUBKA baigęs studijas devynerius metus dirbo ŠVOK inžinieriumi, projektuodamas mechanines sistemas komerciniams pastatams. Per pastaruosius 10 metų jis daugiausia dirbo su LEED / tvarios statybos projektais. Jo kasdienes darbo pareigas sudaro kokybės kontrolė, santykiai su klientais, projektų priežiūra ir mokymai tvarių pastatų vystymo temomis. Be savo dieninio darbo, Davidas yra 4 publikacijų autorius, jis taip pat apmokė daugiau nei 3 000 profesionalų visame pasaulyje kaip projektuoti, kurti ir valdyti tvarius pastatus atsižvelgiant į įvairias LEED vertinimo sistemas.

KARJERA:
• Sukūrė vienos iš 1 LEED CI Platinum projektų pasaulyje,
• Sukūrė 2 JAV Žaliųjų pastatų tarybos patvirtinus mokymų kursus, skirtus LEED profesionalų kvalifikacijai kelti,
• Ekspertas LEEDuser.com,
• Vienas iš pirmųjų (10) „LEED Green Associates“ pasaulyje,
• Sukūrė „Transworld“ LEED v3 „EBOM Platinum“ iš anksto patvirtintos „Volume“ programą,
• Prisidėjo prie WELL AP egzamino kūrimo,
• Sukūrė pirmąjį LEED v4 BD + C prototipą pasaulyje.

Išsilavinimas:
Viskonsino-Milvokio universiteto Mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnis.

nitesh_magdani

NITESH MAGDANI

Pranešėjas

 Jungtinė Karalystė

NITESH MAGDANI  PILDOMA 

Camille

CAMILLE FABRE

Šiaurės ir Baltijos regiono tvarumo direktorė, Saint-Gobain Group

Švedija

CAMILLE FABRE yra medžiagų mokslo ir chemijos inžinerijos magistrė. Energinga ir entuziastinga, Camille yra verslininkė pagal savo prigimtį. Ji yra tvaraus verslo entuziastė ir „GreenBiz“ ją pripažinta tvarumo iki 30 metų lydere.
Po pirmosios „AkzoNobel UK“ aplinkosaugos analitikės patirties, Camille pradėjo savo karjerą Saint-Gobain, dirbo grupės tvarių inovacijų programoje „Ekoinovacijos“. Ji dalyvavo tarptautinėje „Saint-Gobain“ grupės „Tvarios buveinės“ strategijos kūrime ir diegime, kaip projekto koordinatorė, o vėliau – ir vadovė.
2016 m. rugsėjo mėn. jai buvo suteikta galimybė įdiegti šią strategiją Šiaurės ir Baltijos regione.

Levan_Ekhvaia

LEVAN EKHVAIA

Pranešėjas

Vokietija

LEVAN EKHVAIA  – PILDOMA

kestutis_sadauskas

KĘSTUTIS SADAUSKAS

Pranešėjas

Europos komisija

KĘSTUTIS SADAUSKAS , PILDOMA

Xavier Denis

XAVIER DENIS

Pranešėjas

Olandija

XAVIER DENIS, PILDOMA 

LEKTORIUS

pranešėjas

Lietuva

LEKTORIUS  PILDOMA

LEKTORIUS

Pranešėjas

Lietuva

LEKTORIUS  PILDOMA.

MODERATORIUS

Moderatorius

Lietuva

MODERATORIUS, PILDOMA

Copyright © 2017. LŽPT | Svetainės sprendimas: KP

Apie konferenciją teirautis: info@lzpt.lt